DİŞ HEKİMİ
DT.S.CEREN ÖZDEMİR

1989 yılında Ankara’da doğup; eğitim hayatına ortaokul birincisi olarak mezuniyetiyle Gazi Anadolu Lisesinde devam etti. Yakın Doğu Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesinde eğitim gördü. Ankara’ya tam dönüşle beraber özel kliniklerde çalışarak tecrübe kazanımı ve bir çok kurs, eğitim alarak gelişimine önem veren Ceren Özdemir ; Kızılay Akay’da kendi muayenehanesini açtı. Artan talepler doğrultusunda büyüme anlamında ilk adımını atarak “ Aura Diş Kliniği’ni “ kurdu ve mesul müdürlük görevini sürdürmektedir. Protez , Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı ilgi alanları arasında. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.


DİŞ HEKİMİ
DT. AKIN ÖZDEMİR

Dt. Akın, 9 Kasım 1997 Ankara doğumlu olup ; İlk, orta ve lise öğretimimi Ankara’da Mev Kolejinde tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde devam etti. Üniversite yıllarında alanında başarılı olan hocalarını birebir izleme fırsatı bulup, öğrencilik yıllarından itibaren hasta deneyimini birebir alan Diş Hekimi Akın Özdemir, Yurtiçi ve yurtdışında birçok eğitime katılmış ve halen katılmaya devam ediyor.
Diş Teknisyeni bir babanın oğlu olarak; Protez, Estetik Diş Hekimliği ,İmplantoloji en büyük ilgisi. Laboratuvar – Klinik iş akışına “mutfaktan” deneyimi olup;
her zaman yenilikleri takip ederek hastalarına en güncel tedavileri uygulamaya çalışmaktadır. 2018 yılında Aura Diş Polikliniği kurucu ortağı olarak meslek hayatıma devam ediyor. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.


İŞLETME MÜDÜRÜ
AYKUT ÖZDEMİR

1989 yılında doğan Aykut Özdemir, aslen Tokat’ lıdır. Eğitim hayatına Evrensel Kolejinde başlayan; Mev Kolejinin ardından Atılım Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun oldu. Mezuniyetle beraber birçok start-up firması kurup girişimcilik hayatına devam etti. Klinik Yönetimi, İşletme Yönetimi, Ekonomi, Finans alanlarında eğitim programlarına devam etmektedir. 2018 yılında “Aura Diş Polikliniği “ ailesine katıldı. 2021 yılında Çukurambar ’ da Diş Protez Laboratuvarı da kurup Aura bünyesine katarak Cad-Cam Dijital İş Akışının geliştirdi. Kurumsal yapıda her gün büyüyerek “koşulsuz hasta memnuniyeti” ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. İyi düzeyde İngilizce / Almanca bilmektedir.


DENTAL ASİSTAN
ARZU HANIM


DENTAL ASİSTAN
RABİA HANIM

 

DENTAL ASİSTAN
EDA NUR HANIM

 


DİŞ LABORATUVAR / DİŞ TEKNİSYENİ
ORHAN ÖZDEMİR

1965 yılında Ankara’da doğan Diş Teknisyeni Orhan Özdemir 15 yaşında atılarak başladığı Dental Sektöre; Ankara’nın en köklü ve donanımlı Diş Laboratuvarından birine sahip olan Orhan Özdemir, yetiştirdiği Diş Teknisyenleri ile sektörün büyümesinde öncü isimlerden biri olmuştur. İlk günden beri mesleğe gönül vermekle beraber, hala ilk günkü heyecanıyla 2 şube ile çalışmalarına devam etmektedir.